ביגוד למפעלים

 

ברת הטקסטיל הישראלית וורק ליין מספקת לקהל לקוחותיה התעשייתי בגדי עבודה למפעלים איכותיים, מקצועיים, אופנתיים וייצוגים. זהו ביגוד למפעלים המסופק בהתאמה אישית לצרכיו הספציפיים של הלקוח, בו מושם הדגש על איכות פריטי הלבוש, נוחיותם, עמידותם ובטיחותם. בנוסף, חברתנו מספקת פריטי לבוש למפעלים במחירים נוחים במיוחד, המוענקים עם שירות משלוחים עד לבית העסק.

מבחר סוגי ביגוד למפעלים

אנו מחזיקים במבחר עשיר ומגוון של ביגוד למפעלים המוצע בשלל מידות, דגמים, חומרים וצבעים. מתוך פריטי הלבוש כל אחד יכול לאתר את אלו הנדרשים לעובדיו, לרבות האפשרויות הבאות:

  • כובעים – כולל כובעי מצחייה בשלל דגמים וצבעים.
  • חולצות עבודה – מגוון סוגים, דגמים וצבעים של טי שרט, סווט שרט, חולצות ג’ינס, חולצות טריקו, חולצות מכופתרות באופן מלא או חלקי, וחולצות עם רוכסן.
  • מכנסי עבודה – לרבות מכנסי דגמ”ח נוחות עם כיסים, גומי ורוכסן.
  • מעילים – מגוון סוגי מעילים חמים ונוחים, אפודים וחליפות סערה.
  • סרבלים – נוחים ועמידים בשלל מידות וצבעים.
  • הנעלה – נעלי בטיחות נמוכות או גבוהות ומגפי גומי בדגמים נוחים ובטוחים.
  • פריטי לבוש נוספים – כדוגמת מחזירי אור, חלוקים וסינרים.

בגדי עבודה למפעלים בהתאמה אישית

בעזרת אנשי המקצוע של חברתנו אנו מעניקים שירותי ביגוד למפעלים בפריסה ארצית רחבה, ובהתאמה אישית מלאה לצרכי העסק. סוכני חברתנו ייפגשו עמכם ויציגו בפניכם את המבחר העשיר של אפשרויות ההלבשה שיש ברשותנו. לאחר מכן נבחר ביחד  קווי ביגוד העונים באופן שלם לצרכי החברה, בין אם מבחינת חומריהם, מידותיהם, כמותם, עיצובם, צבעיהם והדפסותיהם.

הדפסות ורקמות על גבי בגדי עבודה

מלבד בחירת ליין בגדים המתאימים למפעל שלכם, ברשותנו גם מכונות רקמה ובית דפוס המאפשרים הדפסה ורקמה על גבי בגדי המפעל בהתאם לבקשת וצרכי הלקוח. בין היתר, אנו יכולים לרקום ולהדפיס את לוגו החברה, כתוביות, דגמים וסמלים.

הזמנת בגדי עבודה למפעלים

להזמנת בגדי עבודה למפעלים באיכות הגבוהה ביותר ועם התאמה אישית מלאה, צרו קשר עם וורק ליין בטלפונים 052-5243602 ו- 02-5857688. פנו אלינו לקביעת פגישה ולקבלת מידע נוסף, ונו נשמח לעמוד לרשותכם.