בגדי עבודה לחורף

חברת הטקסטיל הישראלית המובילה וורק ליין מייצרת, מייבאת ומשווקת בפריסה ארצית רחבה בגדי עבודה לחורף. מדובר בבגדים חמים, נוחים, בטוחים ומעוצבים המתאימים לצרכים וענפים שונים במשק. זאת עבור עובדים השוהים בחורף ללא אמצעי חימום מספקים, בין אם במקומות מקורים וסגורים, או בחוץ. בגדי העבודה לחורף מיועדים בין היתר עבור עובדי אבטחה וניקיון, נהגים, עובדי מוסכים, מפעלים ותחומי תעשיה אחרים. אנו מספקים אותם עד לבית הלקוח במחירים משתלמים במיוחד, ובשלל דגמים, מידות, עיצובים וצבעים, כולל הדפס או רקמה של פרטי החברה או העובד.

חשיבות רכישת בגדי עבודה לחורף

מנהלים ובעלי חברות רבות במשק נדרשים לרכוש לעובדיהם בגדי עבודה מתאימים לעונת החורף הקרה והגשומה. למעשה, ביגוד ארוך כמו חולצות עם שרוול ארוך נדרש למרבית עובדי המשק בחורף. מעבר לכך, שכבות נוספות של בגדי חורף כפי שאנו מספקים נדרשות בייחוד לעובדים השוהים בחוץ, במקומות קרים ובתנאי מזג אוויר קשים כדוגמת עובדים בבנייה או חקלאות, עובדי חברת חשמל, מאבטחים, אינסטלטורים ואנשי ניקיון. בנוסף, ביגוד חם נדרש בכל עונות השנה גם במפעלים ובתי עסק שעובדיהם נדרשים לפעול בסביבת עבודה פנימית קרירה או קרה, כמו בחדרי קירור, מחסנים, בתי אריזה או מעבדות. את הבגדים האלו מומלץ להזמין מחברתנו מבעוד מועד, בטרם תחילת החורף, ולקבלם בהתאמה אישית מלאה לצרכיכם. ההתאמה ניכרת בכל פרטי ההזמנה לרבות מידותיה, כמויותיה, דגמים צבעיה והדפסותיה.

מגוון פריטי ביגוד חורף

אנו מחזיקים במבחר עשיר של בגדי עבודה לחורף הכולל בין היתר :

  • חולצות עם שרוול ארוך מטריקו או ג’ינס, לרבות חולצות כפתורים וסווט שרט עם או בלי רוכסן או כובע.
  • מעילים חמים במיוחד במגוון דגמים וסוגים.
  • מעילי סערה אטומים למים בצבעים בוהקים.
  • חרמוניות וסרבלים חמים ונוחים לעבודה בחוץ, עמידים גם לתנאי קור קיצוניים.
  • אפודים מרופדים המשמשים כבגד עבודה שימושי ומספקים שכבת הגנה נוספת מפני קור, גשם ורוח.

הזמנת בגדי עבודה לחורף
להזמנת בגדי עבודה לחורף במחירים נוחים ובהתאמה אישית מלאה, ולקבלת מידע נוסף בנושא, התקשרו אל חברת וורק ליין בטלפונים 052-5243602 ו- 02-5857688.